• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-13374-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:

بیشترین شکایات مردمی در خصوص قیمت گوشت، نان و تخم مرغ است

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت : بیشتر شکایت مردمی در سامانه 124، در خصوص گرانفروشی و بالا بودن قیمت‌های گوشت، نان و تخم مرغ است.
 
بهرام جباری در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: مردم در استان خوزستان با تماس با شماره 124 شکایت‌های خود را به سازمان ارائه می‌کنند که در این زمینه بیشتر شکایات در خصوص گرانفروشی و بالا بودن قیمت گوشت، نان و تخم مرغ بوده است.
 
وی افزود: خوشبختانه در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت تخم مرغ در بازار هستیم و به نوعی این مشکل حل شده است و قطعا شکایت‌ها در خصوص گرانی تخم مرغ کاهش پیدا خواهد کرد.
 
رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: گشت‌های مشترکی در این زمینه به همراه سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با تخلفات گرانفروشی و بالا بودن قیمت‌ها از سوی بازرسان سازمان صنعت انجام می‌گیرد و به شکایت‌های مردم در زمینه‌های مختلف رسیدگی می‌شود.
 
جباری عنوان کرد: اولویت گشت‌هایی که انجام می‌گیرد با شکایت‌هایی است که مردم به سامانه 124 اطلاع می‌دهند و پس از بررسی، با متخلفان در این زمینه برخورد می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: بیشتر گشت‌هایی که انجام می‌گیرد، با اولویت مواد غذایی به خصوص گوشت، تخم مرغ، نان و... است تا کمتر شاهد تخلفاتی از جمله گران فروشی و کم فروشی در بازار باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: