• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-13774-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

تعویض 1700 متر شبکه فرسوده توزیع آب روستایی در امیدیه

  مدیر امور آب و فاضلاب روستایی امیدیه از تعویض 1700 متر شبکه توزیع آب شرب در 4 روستای شهرستان امیدیه به دلیل فرسودگی و شکستگی‌های مستمر خبر داد.
 
حمیدرضا شفیعی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: عملیات تعویض شبکه توزیع آب شرب در 4 روستای محسنیه، گرگری علیا، صالحک و امیرالمومنین انجام شد.
 
وی افزود: انجام عملیات تعویض شبکه توزیع آب شرب این روستاها در راستای بهبود کمی و کیفی آب شرب اهالی این روستاها به اجرا درآمد تا شاهد افزایش کیفیت و پایداری آب در مناطق باشیم.
 
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی امیدیه تصریح کرد: عملیات کارگزاری 1700 متر شبکه توزیع آب با همکاری و حمایت دهیاری‌های این روستاها انجام گرفت تا شاهد هدر رفت کمتر آب در این منطقه باشیم.
شفیعی‌نیا بیان کرد: شکستگی‌های مستمر به دلیل فرسودگی لوله‌ها منجر به افت فشار و هدر رفت آب می‌شد که توسط اکیپ تعمیرات و نگهداری این امور تعویض شد.
 
وی خاطرنشان کرد: روستای محسنیه، گرگری علیا، صالحک و امیرالمومنین از توابع بخش مرکزی است و جمعیتی بالغ بر 317 خانوار - 1100 نفر- را تحت پوشش دارد و با انجام این عملیات کیفیت آب شرب این روستاها بهبود پیدا کرد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: