• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-10614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست مدیریت سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان:

پیگیری قضایی فلرهای نفتی شرق اهواز فعال است

سرپرست مدیریت سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان گفت: با وجود این که حوزه نفت در بخش‌های مختلف حوزه سلامت را پشتیبانی کرده ولی در بحث فلرهای نفتی به نتیجه قاطعی نرسیده‌ایم و پیگیری قضایی را در خصوص فلرهای نفتی شرق اهواز فعال داریم.
 
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، فرهاد صفدری در نشست بررسی مشکلات ناشی از فعالیت‌های نفتی در خوزستان و لزوم مدیریت اصولی انتشار آلاینده‌های خروجی از فلرهای نفتی و راهکارهای کارشناسی در این زمینه اظهار کرد: بحث فلرهای نفتی جدای از بحث کمیته آلودگی هوا در شورای سلامت خوزستان نیز چند مصوبه جدی داشته و با تأکیدات استاندار خوزستان قرار شده که طرح آماک و طرح‌های دیگر تعیین تکلیف شوند.
 
وی افزود: همچنین در جلسه چند ماه پیش در معاونت عمرانی استانداری خوزستان راهکارهایی در خصوص فلرهای نفتی ارائه شد و قرار بود که بحث قضایی و قانونی دنبال شود.
 
سرپرست مدیریت سلامت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت خوزستان گفت: در حقیقت با وجود این که حوزه نفت در بخش‌های مختلف حوزه سلامت را پشتیبانی کرده ولی در بحث فلرهای نفتی به نتیجه قاطعی نرسیده‌ایم و پیگیری قضایی را در خصوص فلرهای نفتی شرق اهواز فعال داریم.
 
صفدری ادامه داد: در صورت لزوم اگر در خصوص بحث قضایی و طرح شکایت از مجموعه نفت تصمی‌گیری شود، مرکز بهداشت خوزستان نقش خود را در این راستا ایفا می‌کند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: