• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3574-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان:

در حال حاضر وضعیت شبکه برق خوزستان عادی است/گزارشی از خاموشی نداریم


مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان با اشاره به وقوع مه غلیظ و خاموشی های پراکنده در برخی از نقاط استان، گفت: در حال حاضر وضعیت شبکه کاملا عادی است و گزارشی از خاموشی در هیچ نقطه ای از استان وجود ندارد .

کامران حدادی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: در پی رطوبت ۱۰۰ درصدی و مه غلیظ در برخی مناطق جنوبی خوزستان، خاموشی های پراکنده ای در چند نقطه از جمله شادگان و برخی خطوط برق منتهی به هویزه رخ داد .

وی افزود: بلافاصله با تجهیز گروه های عملیاتی شرکت توزیع برق خوزستان برای عادی سازی شبکه برق تلاش های لازم صورت گرفت تا مشکل برق این شهرستان ها هرچه سریعتر حل شود .

مدیر روابط عمومی توزیع برق خوزستان تصریح کرد: در همین رابطه با تلاش هایی که در ماه های گذشته برای شستشوی مقره ها، خطوط، زدودن گردوغبار از روی آن ها و تعویض مقره ها صورت گرفت، علیرغم رطوبت ۱۰۰ درصدی، شبکه با مشکل و شوک خاصی مواجه نشد و خاموشی های پراکنده نیز به سرعت رفع شد .

حدادی عنوان کرد: در حال حاضر وضعیت شبکه کاملا عادی است و گزارشی از خاموشی در هیچ نقطه ای از استان وجود ندارد .

مدیر روابط عمومی توزیع برق خوزستان خاطرنشان کرد: در همین رابطه ضمن پوزش از مردم خوزستان برای هر گونه نارسایی شبکه برق در شب گذشته و صبح امروز این اطمینان داده می شود که برای تامین و توزیع برق پایدار از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد شد .
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: