• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1980-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ارشاد خوزستان:
مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر بی‌حکمت نیست

نخستین نشست کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان خوزستان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، اولین جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان خوزستان امروز با حضور محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، و سایر اعضا در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد. 

جوروند در این نشست با اشاره به مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر بدون شک بی‌حکمت نبوده است. 

وی در ادامه افزود: وظیفه ما در کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان تبیین انقلاب اسلامی است و دهه فجر فرصت مناسبی برای شناساندن ابعاد شناخته نشده این انقلاب شکوهمند به مردم است. 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطرنشان کرد: دهه فجر فرصتی مناسب است که زمینه برای حضور اندیشمندان، متفکران و استادان دانشگاه فراهم شود که با استفاده از این بزرگان در مراسم‌های دهه فجر بتوانیم این انقلاب را جور دیگری به مردم معرفی کنیم. 

در پایان این جلسه اعضای حاضر برنامه‌های پیشنهادی خود را برای برگزاری هر چه بهتر دهه فجر امسال ارایه دادند. کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان یکی از کمیته‌های بیست و دو گانه ستاد دهه فجر استان خوزستان است که به مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان فعالیت می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: