• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2180-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خوزستان:
انجمن میراث فرهنگی مسئولان را به سرمایه‎گذاری در این حوزه قانع کند

استاندار خوزستان گفت: انجمن میراث فرهنگی با برجسته کردن میراث استان مسئولان را به سرمایه ‎ گذاری در این حوزه قانع کند. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، غلام‌رضا شریعتی در جلسه انجمن میراث فرهنگی استان که در سالن جلسات شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار شد با بیان این ‎ که انجمن میراث فرهنگی خوزستان می ‎ تواند با برجسته ساختن موضوعات مربوط مسئولان استان را به سرمایه‌گذاری در این حوزه قانع سازد گفت: در سایه تحقق این موضوع میراث فرهنگی استان مطابق با آن ‎ چه که هست به دنیا شناسانده می‌شود. 

وی با تأکید بر تشکیل جلسات این انجمن به صورت مداوم افزود: میراث فرهنگی از جمله موضوعات مهم استان خوزستان است که تا حدودی مغفول مانده است. 

شریعتی با بیان این که قدمت و میراثی که در استان خوزستان وجود دارد به همراه تمدن بین‌النهرین در کمتر جایی از کشور و دنیا یافت می‌شود گفت: امید می‌رود انجمن میراث فرهنگی خوزستان کمک و به عنوان یک راهنما عمل کند و در بحث‌های مطالعاتی و پژوهشی نقش مؤثر خود را ایفا کند. 

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: این انجمن می ‎ تواند با برجسته ساختن موضوعات مربوط به میراث فرهنگی، مسئولان استانی را نیز به سرمایه‌گذاری در این حوزه قانع سازد تا حوزه میراث فرهنگی استان را مطابق با آن ‎ چه هست و آن ‎ چه واقعیت دارد به کشور و دنیا بشناسانیم. 

شریعتی خطاب به اعضای انجمن بیان کرد: تحقق این موضوع کمک همه شما را می‌طلبد و من انتظار دارم همگی در حد توان خودشان کمک لازم را انجام دهند. 

او ادامه داد: اشخاص حقیقی و سازمان‌های مردم‌نهاد نیز در راستای حفظ و معرفی میراث فرهنگی استان قطعاً نقش ویژه‌ای دارند و باید تلاش کنند در این زمینه گام‌های مؤثر و بلندی را بردارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: