• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2876-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین المپیاد علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با شرکت 599 دانشجو

مدیر دفتر شناسایی، حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دومین المپیاد علمی دانشگاه شهید چمران اهواز پنج‌شنبه و جمعه (12 و 13 بهمن‌ماه) با شرکت 599 دانشجو برگزار می‌شود.

دکتر محمدرضا سیاه‌پوش در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: دومین المپیاد علمی دانشگاه شهید چمران اهواز پنج‌شنبه و جمعه (12 و 13 بهمن‌ماه) در 37 رشته و با حضور 599 دانشجو برگزار می‌شود که از این تعداد 406 نفر از شرکت‌کنندگان خانم و 192 نفر نیز آقا هستند.

وی افزود: اولین المپیاد علمی دانشگاه سال گذشته در 18 رشته برگزار شد و بر اساس برنامه قرار شد تعداد رشته‌ها در المپیاد دوم به بیش از دو برابر افزایش و امسال تعداد رشته‌های المپیاد به 37 عدد رسیدند. امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم المپیاد را در تمام رشته‌های کارشناسی دانشگاه برگزار کنیم.

مدیر دفتر شناسایی، حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: این المپیاد موجب ایجاد یک جنب و جوش خیلی خوب میان دانشجویان شده است. تیم‌های خوبی برای این المپیاد در گروه‌های آموزشی تشکیل شده است. اساتید نیز همراهی خوبی با دانشجویان داشته‌اند. قطعا برگزاری این المپیاد موجب ارتقا سطح علمی دانشگاه می‌شود. با پیگیری‌هایی که انجام شد دانشگاه در نهایت توانست به عنوان یک قطب مستقل کشوری در بحث المپیاد اعلام شود. امیدوارم بتوانیم از این موفقیت به خوبی استفاده کنیم.

سیاه‌پوش تصریح کرد: دومین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در دانشکده مهندسی برگزار می‌شود. تمام هماهنگی‌ها انجام و تدابیر لازم در نظر گرفته شده است. شرکت‌کنندگان در صبح و عصر پنج‌شنبه و صبح جمعه در جلسه آزمون حضور پیدا می‌کنند. سوالات آزمون نیز براساس استانداردهای معمول طراحی شده‌اند و تحت نظر حراست درحال تکثیر هستند.

وی خاطرنشان‌کرد: تعداد رشته‌ها در بیست و سومین المپیاد علمی کشوری در مرحله نیمه نهایی به 22 رشته رسیده است و دانشجویان دانشگاه به غیر از دو رشته مهندسی صنایع و مهندسی شیمی در 20 رشته در المپیاد کشوری شرکت‌ خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: