• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-15781-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

معاون اداره‌کل ورزش خوزستان تاکید کرد:

لزوم توجه هیات‌های استان به ورزش اهواز

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان خواستار توجه هر چه بیشتر هیات‌های استان به ورزش اهواز و همچنین شهرستان‌های باوی، حمیدیه و کارون شد.

ابراهیم نصیری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به لزوم توجه هیات‌های استان به گسترش ورزش اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، اظهار کرد: هیات‌های ورزشی باید برگزاری لیگ‌های مختلف در این شهرستان‌ را مدنظر قرار دهند و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری این رقابت‌ها برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که در بیشتر رشته‌ها، فعالیت سازمان‌یافته، منظم و مستمر که به کشف استعدادها و پرورش قهرمانان منتهی شود، داشته باشیم. در بیشتر رشته‌ها در مرکز استان، قهرمانی نداریم و به همین دلیل خواستار هستیم که روسای هیات‌های ورزشی توجه لازم را به این بخش نیز داشته باشند و ورزش مرکز استان را رها نکنند.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان خاطر نشان کرد: برگزاری لیگ‌های منظم در رده‌های سنی مختلف در در مرکز استان به شناخت استعدادها کمک می‌کند، در حالی که ظرفیت‌های موجود در اهواز راکد هستند. ما از ورزش اهواز می‌توانیم به مدال‌های بسیاری دست پیدا کنیم ولی این مهم تاکنون محقق نشده است.

وی افزود: طی بررسی‌هایی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اهواز واقعا مغفول مانده است، در حالی‌که می‌توانستیم در خیلی از رشته‌ها با برگزاری لیگ‌های قوی، استعدادهای خوبی را شناسایی کنیم ولی متاسفانه این مهم محقق نشده است. اکنون نیز تاکید ما این است که هیات‌های استانی برای ورزش شهرستان اهواز در سال 97 به خوبی برنامه‌ریزی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: