• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-4376-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز استاد نمونه كشور شد

در بیست و ششمین آیین نکوداشت اعضای هیات علمی نمونه کشوری که امروز، یک شنبه 15 بهمن ماه در دانشکده علامه طباطبایی با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، دکتر منیجه شهنی ییلاق عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان استاد نمونه کشوری معرفی و از وی تقدیر شد.
 
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، دکتر شهنی ییلاق عضو گروه روان شناسی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی این دانشگاه سال 1328 در استان خوزستان شهرستان مسجدسلیمان به دنیا آمد و دوران مدرسه تا اخذ مدرک دیپلم را در این شهرستان گذراند.
 
وی در سال 1353 کارشناسی خود را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه جندی شاپور کسب کرد و پس از آن تحصیل خود را در سال 1979 در رشته کارشناسی ارشد در رشته Teaching در دانشگاه اکلاهما سیتی ادامه داد. پس از آن نیز دوره دکتری در رشته روان شناسی تربیتی را نیز در سال 1981 در همین دانشگاه گذراند.

دکتر شهنی ییلاق در سال 1360 به ایران بازگشت و یک سال بعد به استخدام گروه روان شناسی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز درآمد و پس از آن نیز در سال 1367 به درجه دانشیاری و در سال 1384 نیز به درجه استادی نایل شد و تاکنون نیز در خدمت دانشجویان این دانشگاه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: