• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-11074-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

افتتاح 40 پروژه راه و شهرسازی در خوزستان در دهه فجر

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افتتاح 40 پروژه راه و شهرسازی همزمان با ایام دهه فجر در استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در حوزه‌های راه روستایی، راه اصلی، درمانی و مسکن مهر همزمان با ایام دهه فجر در خوزستان به بهره‌برداری می‌رسند .
 
عباس پورسلان در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: برای اجرای این 40 پروژه در استان اعتباری بیش از یک هزار و 800 میلیارد ریال هزینه شده است. این پروژه‌ها شامل 4239 واحد مسکن مهر، 14 کیلومتر راه اصلی و 146 کیلومتر راه روستایی در سطح استان هستند.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، برای یک هزار و 147 نفر شغل ایجاد می‌شود.
 
وی با اشاره به پروژه‌های درمانی که در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند، گفت: افتتاح ساختمان بیمارستان سوانح سوختگی اهواز یکی از مهمترین پروژه‌هایی است که در استان افتتاح می‌شود.
 
پورسلان عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از سال 1382 آغاز شد و بهره‌برداری از آن علاوه بر اشتغالزایی مستقیم برای بیش از 400 نفر، تغییر چشمگیری در فضای درمانی مصدومان سوانح سوختگی ایجاد می‌کند.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بیان کرد: اداره استاندارد شهرستان خرمشهر از دیگر پروژه‌هایی است که در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد و برای 25 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.
 
پورسلان خاطر نشان کرد: افتتاح ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در اهواز یکی دیگر از این پروژه‌ها است که برای 70 نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: