• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-22681-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم‌ملی: وزنه‌بردار شاخص جدیدی در قهرمانی کشور دیده نشد

سرمربی تیم‌ملی وزنه‌برداری با بیان این‌که وجود فاصله بین نفراتی که در قهرمانی کشور وزنه زدند، با نفرات اصلی تیم‌ملی طبیعی است، گفت: در قهرمانی کشور نفر شاخص جدیدی دیده نشد.

محمدحسین برخواه در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص سطح مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی اهواز برگزار شد، اظهارکرد: رکوردها بد نبود و ا‌نشاءالله تعدادی از وزنه‌بردارن این مسابقات، همراه با نفرات قبلی تیم‌ملی، از چهارم اسفندماه در اردوی تیم‌ملی که در آبادان برگزار می‌شود، شرکت خواهندکرد.

وی درباره فاصله رکوردی نفراتی که در قهرمانی کشور وزنه زدند با نفرات اصلی تیم‌ملی نیز گفت: نفرات اصلی تیم‌ملی بهترین وزنه‌برداران دنیا هستند و وجود فاصله بین این نفرات با آن‌هایی که در این مسابقات وزنه زدند، طبیعی است. بیشتر نفراتی که اینجا وزنه زدند، در لیگ برتر نیز حضور داشتند و نفر شاخص جدیدی دیده نشد.

سرمربی تیم‌ملی در ادامه درباره عملکرد سیدایوب موسوی، وزنه‌بردار ملی‌پوش خوزستانی در پیکارهای قهرمانی کشور، عنوان کرد: بعد از مسابقات جهانی، تمرینات موسوی سبک‌تر بود و اکنون در آمادگی صد درصدی به سر نمی‌برد اما با وجود چنین شرایطی در مسابقات قهرمانی کشور نیز توانست قهرمان شود.

وی همچنین در خصوص وضعیت بهداد سلیمی، کیانوش رستمی و سهراب مرادی نیز گفت: در کل وزنه‌برداران تیم‌ملی پس از مسابقات جهانی تمرینات سبک‌تری را پشت سر می‌گذارند و ان‌شاءالله این فرصت را داریم که با آغاز اردوها، وزنه‌برداران را به آمادگی مطلوب برسانیم.

برخواه عنوان کرد: تیم‌ملی چند وقت پیش عنوان قهرمانی جهان را به دست آورد و در ادامه نیز تلاش می‌کنیم که از عنوان قهرمانی ایران دفاع کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: