• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-13774-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

احداث خط انتقال آب شرب به چهار روستای لالی آغاز شد


عمليات اجرايی پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی آغاز شد.


صادق حقيقي پور مدير عامل آبفا خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان درباره طرح احداث خط انتقال آب شرب به 4 روستای شهرستان لالی که امروز، 21 بهمن ماه آغاز شد، اظهار كرد: عمليات اجرايی پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی شامل ططر آباد، گوراب سرخ، جمال آباد و بنه سرخ، توسط شركت آب و فاضلاب خوزستان از امروز وارد فاز اجرايی شده است .

وي افزود: اين پروژه به طول 9 کیلومتر و با اعتبار 20 ميليارد ريال آغاز شده است .

مدير عامل آبفا خوزستان بيان كرد: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات اوراق خزانه اسلامی تامین می شود و مدت زمان اجرایی این پروژه ۸ ماه است .

حقیقی پور با اشاره به بومی بودن مشاوران این پروژه تصریح کرد: اولویت شرکت آبفا خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است .

وی به اهداف این پروژه اشاره و خاطرنشان کرد: خط انتقال قدیمی این پروژه به دلیل روکار بودن و گرم شدن بیش از حد آب آشامیدنی اهالی محل در فصل های گرم باعث شد تا عملیات اجرایی خط جدید برای ٥ هزار شهروند و بيش از ١٠٠٠ اشتراك به مناسبت دهه مبارك فجر در چهار روستای شهرستان لالی آغاز شود .

مدير عامل آبفا خوزستان افزود: بهبود کمیت و کیفیت آب در دستور کار شرکت آبفا خوزستان است به همین منظور فرسودگی و نشت آب در خط لوله، باعث شد تا عملیات اجرایی این پروژه در شهرستان لالی آغاز شود .
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: