• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4273-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

سپهر: پشتیبان انقلاب اسلامی ایران، ملت است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان با بیان اینکه پشتیبان این انقلاب، ملت ایران است و دست هدایت حضرت مهدی(عج) این انقلاب و امامت انقلاب را هدایت می‌کند و انفاس مقدس شهدا و امام (ره)، انقلاب را همراهی می‌کنند، گفت: امروز رهبر عزیز و انقلاب اسلامی در دنیا حرف برتر را می‌زند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، حجت‌الاسلام سید لطف‌الله سپهر امروز (یکشنبه) در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن در اهواز اظهار کرد: با حضور چشمگیر امروز مردم در مراسم راهپیمایی، یوم الله ۲۲ بهمن امسال به تعبیر امام و پیشوای بصیر انقلاب اسلامی حقیقتا تماشایی و ماندگار شده است.

وی تصریح کرد: امروز ملت ایران و مردم فهیم خوزستان به شکرانه نعمت انقلاب در حرکتی که عمل صالح نیز محسوب می‌شود، به صحنه آمدند. این حضور به منزله شکر انقلاب اسلامی، امام و امامت و ولایت رهبر معظم انقلاب است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، انفاس مقدس شهدا و امام عزیز و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب در برابر تمام اندیشه‌های دنیا دارای اندیشه‌ای پویا و فکری جامع است.

سپهر بیان کرد: حال حاضر، تمامیت اروپا و آمریکا و وهابیت و صهیونیست در مقابل امامت انقلاب اسلامی ایستاده است. شاید در تاریخ بشر چنین اجماعی در برابر چنین رهبر و امامی را سراغ نداشته باشیم.

وی ادامه داد: از آنجا که پشتیبان این انقلاب، ملت ایران است و دست هدایت حضرت مهدی(عج) این انقلاب و امامت انقلاب را هدایت می‌کند و انفاس مقدس شهدا و امام (ره) انقلاب را همراهی می‌کنند، رهبر عزیز و انقلاب اسلامی در دنیا حرف برتر را می‌زند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: