• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-14174-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان خبرداد:

رشد قیمت فروش ذرت خوزستان در بورس نسبت به سال گذشته

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان با بیان این‌که متوسط قیمت فروش ذرت استان در بورس 9063ریال بوده است، گفت: تقریبا همه ذرت تولیدی کشاورزان استان با قیمت بسیار خوبی در بورس به فروش رسیده است .
 
هادی سلامات در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: تاکنون حدود 290هزار و 498 تن ذرت تر از کشاورزان دریافت شده که پس از خشک شدن، این میزان به عدد 229 هزار و 455 تن ذرت خشک رسیده است.
 
وی افزود: از این 229هزار و 455 تن ذرت، تاکنون 229 هزار و 425 تن آن در بورس با متوسط قیمت 9063 ریال به فروش رفته است و مابقی نیز در روزهای آینده پس از عرضه در تابلوی بورس به فروش خواهد رسید.
 
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان با بیان این‌که سال گذشته متوسط قیمت فروش هر کیلوگرم ذرت در بورس حدود 7400 ریال بوده اما امسال متوسط قیمت بالای 9 هزار ریال است، تصریح کرد: تقریبا همه ذرت تولیدی کشاورزان استان با قیمت بسیار خوبی در بورس به فروش رسیده است.
 
سلامات بیان کرد: برای هر کیلوگرم ذرت، قیمت تضمینی در نظر گرفته شده از سوی دولت 10650 ریال است و امسال با توجه به قیمت بسیار خوب فروش ذرت در بورس، دولت ما به تفاوت بسیار کمی را به کشاورزان پرداخت می‌کند.
 
وی خاطرنشان کرد: سال گذشته میزان ذرت تر دریافت شده از کشاورزان حدود 257 هزار تن بود اما امسال این میزان تا کنون بیش از 290 هزار تن بوده است و شاهد عملکرد و فروش بسیار خوب ذرت در بورس بوده‌ایم.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: