• شنبه ۲۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-5073-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری خوزستان معارفه شد

 آيين توديع و معارفه مديران كل قديم و جديد روابط عمومي استانداري خوزستان با حضور مديران روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي و مديران رسانه‌ها در استانداري خوزستان برگزار شد.

به گزارش ايسنا - منطقه خوزستان، علي‌حسين حسين‌زاده، معاون سياسي اجتماعي استانداري خوزستان در اين نشست گفت: در ابتدا از آقاي رزمي، مديركل پيشين روابط عمومي استانداري خوزستان تشكر مي‌كنيم كه در شرايط دشواري اين مسئوليت را عهده‌دار شدند و توانستند روابط ميان روابط عمومي و رسانه‌ها را ارتقا دهند. آقاي رضواني، مديركل جديد روابط عمومي را نيز از دوران دانشجويي ايشان مي‌شناسم و با شناختي كه از ايشان دارم، اميدوارم كه بتوانند با نوآوري، كارهاي جديدي در روابط عمومي انجام دهند.

وي با تاكيد بر اينكه روابط عمومي يك علم است كه به تجربه و تخصص نياز دارد، افزود: روابط عمومي نقش سخنگوي يك سازمان را بر عهده دارد كه در راستاي مفهوم مهم پاسخ‌گويي است. جامعه نيز بسيار نيازمند ايجاد بارقه‌هاي اميد براي نسل فعلي و آينده است. تاريك‌نمايي‌ها و مشكلات فراوان است، ولي ظرفيت‌ها نيز گسترده است و موظف هستيم كه اميدواري ايجاد كنيم. نااميدي عامل تخريب‌گري براي جامعه است و روابط عمومي‌ها بايد اميدواري مبتني بر واقعيت را در جامعه ترويج كنند.

حسين‌زاده گفت: صداقت در گفتار، پشتوانه رفتاري روابط عمومي‌ها است و با توجه به اينكه روابط عمومي نخستين خاك‌ريز در مواجهه با جامعه است، صداقت اولويت رفتاري يك مدير روابط عمومي است؛ در نتيجه بارقه‌هاي اميد بايد با توجه به اين اصل در جامعه ايجاد شود.

معاون سياسي اجتماعي استانداري خوزستان تاكيد كرد: پاسخ‌گويي و ايجاد اميد، مهمترين وظيفه روابط عمومي‌ها در اين دوره است، با اين وجود مسئوليت‌هاي ديگري نيز بر عهده روابط عمومي است و برپايي جشن و موارد مشابه، كارهاي روزمره‌اي است كه اگرچه لازم است، ولي كافي نيست؛ برپايي جشن، تنها وظيفه روابط عمومي نيست و وظايف بزرگ‌تري داريم كه بايد آنها را دنبال كنيم. مشكلات و معضلات فراواني وجود دارد، مانند مشكلات اقليمي استان خوزستان كه مي‌طلبد در حوزه پاسخ‌گويي فعال‌تر عمل شود.

وي ادامه داد: روابط عمومي بايد به دنبال نوآوري باشد و اهالي هنر و فرهنگ مي‌توانند نوآوري را به ما ارائه دهند و بايد با توسعه ارتباط با افراد هنرمند و اهل فرهنگ، به دنبال اجراي كارهاي نو باشيم.

به گزارش ايسنا، در ابتداي اين نشست، شهاب رزمي، مديركل پيشين روابط عمومي استانداري خوزستان به ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده در يك‌سال و نيم گذشته پرداخت. در ادامه نيز سعيد رضواني، مديركل جديد روابط عمومي استانداري خوزستان با تاكيد بر اهميت بهره‌مندي از تكنولوژي جديد در روابط عمومي، بر اهميت هماهنگي و مشورت در اجراي كارها تاكيد كرد و گفت: به‌زودي انتخابات شوراي راهبري روابط عمومي‌هاي استان خوزستان به صورت الكترونيكي برگزار مي‌شود و با تشكيل شورا، مي‌توان عملكردي منسجم‌تر در اين زمينه داشت.

وي به ايجاد استوديو كارون در استانداري خوزستان اشاره كرد و گفت: بنا داريم به زودي با هدف تامين محتواي رسانه‌اي، يك استوديو به نام كارون راه‌اندازي كنيم. همچنين با توجه به اهميت آموزش، به زودي كارگاه‌هايي آموزشي ويژه مديران روابط عمومي و رسانه‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش ايسنا، در اين مراسم از زحمات شهاب رزمي تقدير و سعيد رضواني به عنوان مديركل جديد روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري خوزستان معرفي شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: