• یکشنبه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-5473-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

عضو هیات امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین:

دفاع از فلسطین یک موضوع شرعی است

عضو هیات امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه امروز دفاع از فلسطین یک موضوع شرعی است، گفت: امروز هر کسی که بخواهد بداند اسلام او از چه جنسی است باید ببیند نسبت به فلسطین و قدس چه موضعی دارد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین میثم امرودی در همایش قدس شریف پایتخت ابدی فلسطین که امروز (یکشنبه، 29 بهمن ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز 29 بهمن و یک هفته پس از پیروزی انقلاب است که پرچم رژیم صهیونیستی را از سفارتش پایین کشیدند و پرچم فلسطین را به عنوان نماد و مهمترین مساله جهان اسلام به اهتزاز در آوردند و ما افتخار می‌کنیم که اولین و تنها کشوری هستیم که این کار شجاعانه در آن انجام شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که "آمریکا به زودی از خاورمیانه بیرون خواهد شد"، گفت: امروز هیچ پرواز نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی امنیت ندارد و این جایگاه امروز ایران است.

عضو هیات امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین تصریح کرد: جمعیت دفاع از ملت فلسطین یک جمعیت مردمی است که خانم مصطفوی ریاست آن را بر عهده دارند و شخصیت‌هایی از جناح‌های مختلف، اعضای هیات امنای آن را تشکیل می‌دهند تا بگویند که مساله فلسطین، مساله مشترک همه‌ی جناح‌ها است.

امرودی ادامه داد: امروز دفاع از فلسطین یک موضوع شرعی است. جمعیت دفاع از فلسطین تفکر همه جناح‌ها را نسبت به قدس فلسطین نمایندگی می‌کند. امروز مساله فلسطین نقطه‌ی ممیزه شناخت یک اسلام ناب محمدی است.

وی افزود: امروز هر کسی که بخواهد بداند اسلام او از چه جنسی است، باید ببیند نسبت به فلسطین و قدس چه موضعی دارد.

عضو هیات امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه رژیم‌صهیونیستی اعلام کرده است که قدس تمامیتش یهودی است، گفت: نگاه ما چنین نیست، قدس متعلق به همه ادیان است و ما معتقد به یک فلسطین یکپارچه تک پایتختی، به نام فلسطین با پایتختی قدس هستیم و به هیچ وجه نمی‌پذیریم که آن را صهیونیسم‌سازی کنند.

امرودی خاطرنشان‌کرد: امام خمینی 20 سال پیش فرمودند که مراقب صهیونیست یهودی نباشید، مراقب صهیونیست مسیحی باشید. امروز نیز یک چهره جدید به عنوان صهیونیست مسلمان، یعنی داعش را می‌بینیم.

وی با اشاره به اینکه تمام وعده‌های امام(ره) تاکنون تحقق یافته است، گفت: امام(ره) تنها یک وعده دادند که ما هنوز منتظر تحقق آن هستیم و آن این بود که رژیم صهیونیستی از بین خواهد رفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: