• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:

آزادسازی کارگران گروه ملی فولاد در حال پیگیری است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت : شورای تامین و استانداری خوزستان مصوبه‌ای برای بحث دستگیری کارگران گروه ملی فولاد ایران نداشته است و اکنون نیز در حال تعامل با بخش‌های مختلف هستیم تا نسبت به آزادسازی کارگران بازداشت شده اقدام شود.
 
علی حسین حسین زاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان با اشاره به بازداشت تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد ایران، اظهار کرد: از همه کارکنان و کارگران شریف این کارخانه درخواست داریم تا مطالبات خود را در چارچوب قانون دنبال کنند تا مورد سوء استفاده دشمنان واقع نشوند.
 
وی افزود: کارگران گروه ملی فولاد ایران قشر زحمت‌کشی هستند و حتی در دوران دفاع مقدس که اهواز زیر هجوم توپخانه‌های دشمن بود نیز کارخانه را تعطیل نکردند و به تولید می‌پرداختند.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: شورای تامین و استانداری خوزستان هیچ مصوبه‌ای برای بحث دستگیری کارگران گروه ملی فولاد ایران نداشته است و اکنون نیز در حال تعامل با بخش‌های مختلف هستیم تا نسبت به آزادسازی کارگران بازداشت شده اقدام شود.
 
حسین زاده بیان کرد: استاندار خوزستان پیگیر مشکلات این کارخانه است و در این زمینه در هفته گذشته دو جلسه برای حل مشکلات آن‌ها در تهران برگزار کرده است تا به سرعت شاهد حل مشکلات باشیم و مطالبات کارگران به آن‌ها پرداخت شود.
 
وی گفت: در تماسی که با فرماندار اهواز داشتم، وی عنوان کرد که شورای تامین شهر اهواز هیچ مصوبه‌ای برای دستگیری این کارگران نداشته است و اکنون نیز در حال تعامل برای آزادسازی کارگران بازداشت شده هستیم.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: مسئولان کشوری امر واگذاری کارخانه‌های تولیدی و کشت و صنعت‌ها را به بخش خصوصی، با تامل و درایت انجام دهند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: