• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-3676-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

شرکت 4700 دانشجوی خوزستانی در اردوهای راهیان نور

مسئول بسیج دانشجویی خوزستان با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویان دختر در هفته گذشته و شرکت دو هزار و 700 دانشجو در این اردو، گفت: پنج‌شنبه و جمعه (17 و 18 اسفندماه) حدود دو هزار دانشجوی پسر برای شرکت در اردوهای راهیان نور به مناطق جنگی اعزام می‌شوند.

بهمن شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: هر ساله کاروان‌های دانشجویی راهیان نور در اسفندماه به مناطق جنگی اعزام می‌شوند. امسال نیز برای انجام هماهنگی‌ها، قرارگاه شهید علم‌الهدی تشکیل و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری اردوها انجام شد.

وی افزود: با توجه به نزدیکی استان به مناطق عملیاتی، اغلب اردوهای راهیان نور خوزستان یک روزه بودند اما با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و اهمیت این اردوها، امسال دو روزه برگزار می‌شوند. 10 و 11 اسفندماه برای برگزاری اردوی راهیان نور خواهران و 17 و 18 اسفندماه برای برگزاری اردوی راهیان نور برادران در نظر گرفته شد.

مسئول بسیج دانشجویی خوزستان تصریح کرد: دو هزار و 700 نفر در اردوی خواهران شرکت کردند. این افراد دو روز و یک شب در مناطق عملیاتی بودند و از فکه، شلمچه، هویزه، طلاییه و... بازدید کردند.

شهریاری ادامه داد: ثبت‌نام اردو برای دانشجویان پسر تا روز چهارشنبه ادامه دارد و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه خود برای شرکت در اردوها ثبت‌نام کنند. پنج‌شنبه و جمعه (17 و 18 اسفندماه) حدود دو هزار نفر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: از تمام کشور برای شرکت در اردوی راهیان نور به خوزستان سفر می‌کنند. هماهنگی‌های لازم برای اسکان و برگزاری اردوها انجام شده است. اعزام کاروان‌های دانشجویی از سراسر کشور برای شرکت در اردوهای راهیان نور تا پایان اسفندماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: