• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-4876-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

حرمت نیازمندان از کمک‌های مادی بالاتر است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز گفت: در ناحیه 4 دانش‌آموزی نداریم که کیف یا لباسی که در خور دانش‌آموز نباشد استفاده کند و تلاش کرده‌ایم که با رعایت حرمت، به نیازمندان کمک کنیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، فاضل خمیسی در مراسم نمادین جشن نیکوکاری که امروز (چهارشنبه، 16 اسفند) در دبستان دخترانه معرفت ناحیه 4 اهواز برگزار شد، اظهار کرد: دارایی تنها به معنای مال نیست و اخلاق خوب، کمک، دانش و در هر زمینه دیگری که انسان داشته‌های مثبتی داشته باشد، می‌تواند به دیگران کمک کند.

وی افزود: به دنبال این هستیم که دانش‌آموزان کشورمان دغدغه معیشت، درس خواندن، کیف و لباس نداشته باشند. وقتی می‌گوییم همنوع و هم‌درد هستیم، می‌خواهیم بگوییم که همه با هم هستیم. باید روزی برسد که ما از برخی رفتارهایی که در جامعه می‌بینیم بی‌تفاوت نگذریم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز گفت: اگر روزی دیدیم که فرزند خودمان با کودکی که در خیابان کار می‌کند یک ارزش دارد، آنگاه این جامعه پیروز است. این کمک‌ها و صندوق‌ها برای این است که این روحیه را ایجاد کنیم که می‌توان از طریق این کمک‌های کوچک، دست به اقدامات بزرگ زد.

خمیسی تصریح کرد: در ناحیه 4 دانش‌آموزی نداریم که کیف یا لباسی که در خور دانش‌آموز نباشد استفاده کند و اکثر کیف و لباس‌ها تامین شده است و تلاش کرده‌ایم که با رعایت حرمت، کمک کنیم. حرمت افراد از این کمک‌های مادی بسیار بالاتر و مهم‌تر است و باید به سمتی برویم که عزت انسانیت را تقویت کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: