• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-9274-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان عنوان کرذ:

کالاهای اساسی در اولویت بازرسی های شب عید


رییس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به حساسیت هایی که در بازار وجود دارد، اولویت بازرسی ها کالاهای اساسی است.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، بهرام جباری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان خوزستان که امروز 20اسفندماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به حساسیت هایی که در این ایام در بازار وجود دارد، اولویت بازرسی ها کالاهای اساسی است.

وی با بیان اینکه یکسری مشکلات در بحث کمبودها وجود دارد، افزود: طبق جلسات برگزار شده تعدادی از واحدهای صنفی خوشبختانه پای کار و در حال عرضه محصولات هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رییس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: کار بازرسی کالاهای اساسی مانند گوشت، مرغ، تخم مرغ و میوه روزانه در حال انجام است. 9162 واحد صنفی طی بهمن ماه مورد بازرسی قرار گرفتند و در این زمینه 815 پرونده تشکیل شد.

جباری بیان کرد: در خصوص مواد پروتئینی مانند گوشت، مرغ و تخم مرغ 832 واحد صنفی بازرسی انجام و در این زمینه 94 پرونده تشکیل شد. همچنین در بخش نان و برنج 813 واحد صنفی را بازرسی کردیم و 90 پرونده نیز در این زمینه تشکیل شد.

وی ادامه داد: در حوزه میوه 758 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد برای 30واحد پرونده تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رییس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در خصوص بحث برگزاری نمایشگاه بهاره در اهواز عنوان کرد: جلسات متعددی با اتحادیه ها و دستگاه های مختلف استان برگزار شد و خوشبختانه همه پای کار هستند تا شاهد برگزاری خوب این نمایشگاه باشیم.

جباری در خصوص گشت های مشترک اظهار کرد: این گشت ها در مرحله اول از ابتدای بهمن ماه آغاز شد و مرحله دوم این گشت ها نیز از 15 اسفند در سطح شهرهای استان آغاز شده است. این گشت ها به اتفاق اداره تعزیرات به بازرسی از میادین میوه، بنک داران و ... می پردازند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: