• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-5476-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

رییس بنیاد نخبگان خوزستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان، دکتر علی‌حسین صابری عضو هیات علمی گروه ژنتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان٬ در این حکم آمده است:

«جناب آقای دکتر علی‌حسین صابری

نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان خوزستان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان، با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب می‌نمایم.
 
شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین‌‌نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیات امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای‌ برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان، همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.  

شایان ذکر است بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر علی‌رضا زراسوندی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسوولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.

سورنا ستاری
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان»

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: