• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-2381-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران:

دانشگاه‌های استان تا ۲۲ فروردین داوطلبان شرکت در مرحله غیرمتمرکز المپیاد علمی دانشجویی را معرفی کنند

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برگزاری مرحله غیرمتمرکز بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی در خوزستان در دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: دانشگاه‌های استان تا ۲۲ فروردین‌ماه فرصت دارند داوطلبان خود را برای شرکت در مرحله غیرمتمرکز این المپیاد به دانشگاه شهید چمران اهواز معرفی کنند.

عبداله پارسا در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: مرحله غیرمتمرکز بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی در مناطق ۱۰ گانه ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود. این المپیاد در منطقه ۱۰(خوزستان) به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان دبیر این منطقه برگزار خواهد شد.

وی افزود: مکاتبات لازم با دانشگاه‌های استان اعم از دولتی، آزاد و فرهنگیان انجام شده و به این دانشگاه‌ها ابلاغ شده است که اگر داوطلبانی برای در المپیاد وجود دارد آن‌ها را به دانشگاه شهید چمران اهواز معرفی کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: از سوی سازمان سنجش ۲۱ رشته از جمله آمار، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، حقوق، دامپزشکی، ریاضی، زمین‌شناسی، زیست شناسی، شیمی، برق، عمران و... برای شرکت در بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی اعلام شده است.

پارسا ادامه داد: دانشگاه‌ها می‌توانند در هر رشته حداکثر پنج نفر را برای شرکت در این مرحله از المپیاد معرفی کنند. 

وی گفت: دانشگاه‌های استان تا چهارشنبه، ۲۲ فروردین ماه فرصت دارند داوطلبان مورد نظر خود را به دانشگاه معرفی کنند. مرحله کشوری این المپیاد خردادماه در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا؛ دانشجویان سال سوم و چهارم دوره کارشناسی می‌توانند در المپیاد علمی دانشجویی ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: