• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-10081-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ویسی: استرس نداشته باشیم برنده می‌شویم/ لیگ حرفه‌ای داریم و بازیکن ما پول ندارد به تمرین بیاید

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در بازی با پیکان هر تیمی که استرس نداشته باشد برنده می‌شود.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: با توجه به حساسیت بازی‌ها، فکر می‌کنم بازی ما و پیکان از حساس‌ترین بازی‌های هفته است. پیکان برای سهمیه بازی می‌کند و ما برای نیفتادن. هر تیمی که بر استرسش غلبه کند می‌تواند برنده باشد و امیدوارم ما بتوانیم این کار را بکنیم.

وی افزود: از روز اول معلوم بود تیم ما برای نیفتادن بازی می‌کند. شرایط مالی خوبی نداشتیم و ۲۰ بازیکن از تیم رفتند و آمدند. این در ذهن بازیکنان بود و این ذهنیت من نبود. ما جنگمان از اول برای نیفتادن بود.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به سوالی درباره درگیری‌اش با سلطانی در این باشگاه گفت: مدیر باید کار بلد باشد. حواسش به تیم باشد و بتواند پول بیاورد. وعده‌های داده شده عملی نشد. او البته دخالتی در مسائل فنی نداشت ولی کارشکنی هم می‌شد. مثلا کریمی که آمد به او گفتند خانه به او می‌دهند ولی ندادند و از خوابگاه هم او را بیرون انداختند. رفت و برگشت من از استقلال خوزستان هم این طورشد که خودشان گفتند برو. یک تیم قراضه با کلی بدهی به ما برگرداندند. به خاطر مردم تلاش می‌کنیم در لیگ بمانیم. ماندن ما در لیگ برابر با قهرمانی همان سال است.

او درباره برنامه‌اش برای فصل بعد گفت: حالا تا آن موقع ببینیم چه می‌شود. استعفای من واقعی بود. مسئولان استان و بازیکنان با من حرف زدند و گفتند شاید اوضاع بدتر شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره پرداخت نشدن طلب از سوی اسپانسر فدراسیون و حق باشگاه‌ها گفت: یک لیگ حرفه‌ای داشته باشیم و بازیکن ما پول ندارد به تمرین بیاید! خدا شاهد است تیم ما همین‌جوری است. شما نگاه کنید کشورهای عربی چگونه هزینه می‌کنند. مثلا می‌گویند به کارگران پول ندادیم به بازیکنان هم نمی‌دهیم. ده ماه است به ما پول نداده‌اند. تیم‌هایی که پول ندارند نباید به لیگ بیایند چون لیگ را خراب می‌کنند و این برای کشوری که در جام جهانی است، خوب نیست. من خودم از استقلال خوزستان از سه سال پیش طلبکارم. یک ریال از امسال نگرفتم. آنقدر پارتی‌بازی و لابی بازی از طرف نماینده‌های مجلس و سیاسیون انجام می‌شود که چیزی رخ ندهد. یووه با آن عظمت را فرستادند پایین. این‌جا یک نفر سیاسی باشد، خرش در ممکلت می‌رود. همه مقصر هستند. یک مدیریت قوی می‌خواهد که کار را درست کند.

او در پاسخ به سوالی درباره اظهارات کی‌روش در رابطه با بازیکنان داخلی گفت: کی‌روش نظر خودش را دارد. من می‌گویم روح و روان در لیگ ما نیست. بازیکن از لحاظ روحی آزاد باشد خیلی کارها می‌کند. مثلا بازیکنان داخلی وقتی به خارج می‌روند خیلی بهتر کار می‌کنند چون روحشان راحت است. بازیکن ما شب نخوابی دارد. ما ۵ روز بازی کنیم صدای همه در می‌آید که چرا فاصله کم است. اگر ریکاوری و استراحت درست باشد، چه ایرادی دارد ۵ روز یک بار بازی کنیم؟ تیم ملی نیاز به بازی‌های بزرگ برای جام جهانی دارد. بازی‌های دیشب را دیدید. تیم‌ها همگی با قدرت و با روحیه‌اند. چگونه یک تیم سه گل خورده ولی می‌آید و سه گل می‌زند.

ویسی درباره وضعیت یعقوب کریمی گفت: هیات مدیره به من گفت که به کریمی بگو بیاید و به او خانه می‌دهیم ولی ندادند و بعد از آن هم تلفن مرا جواب نداد. در یک مهمانسرا یک اتاق گرفته است. واقعا چه بگویم.

او درباره یونس دلفی و حواشی ایجاد شده پیرامون او گفت: بازیکن از من مرخصی خواست و من سه روز به او مرخصی دادم. به من ربطی نداشت. باشگاه می‌شد به او بگوید نرو. یک بازیکن با خوشحالی برود جایی، همه تیم را خوشحال می‌کند ولی مساله کولیبالی و کریمی فرق دارد که به لحاظ روحی خراب است. این حرف‌های عجیب را در می‌آورند و دنبال بهانه هستند. مگر دلفی مارادونا بود که بدون او باختیم. امیدوارم این مسائل حل شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: