• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-773-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان:

برنامه‌ها را در راستای رفاه عمومی تدوین می‌کنیم

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان با اشاره به سه مصوبه در دستور کار شورای راهبری توسعه مدیریت استان، گفت: ما می‌خواهیم هر شاخصی که به شکلی بر رفاه عمومی مردم استان اثرگذار است را شناسایی کنیم و برنامه‌های خود را در این راستا تدوین کنیم تا شاهد حداقل مشکلات باشیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، امید حاجتی در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان که امروز، 23 فروردین در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: این شورا در دو سال گذشته هشت مرتبه تشکیل شده است. در جلسات قبل 42 مصوبه داشتیم که 38 مصوبه اجرا شده و چهار مصوبه، از برنامه‌های آتی است.

وی با اشاره به مصوبات این شورا، افزود: دو سال پیش طرح احراز هویت برخط (حذف دریافت کپی شناسنامه و کارت ملی در ادارات و سازمان‌های دولتی) را در استان پیاده سازی کردیم که اخیرا سه استان از جمله خوزستان توسط سازمان اداری و استخدامی، پایلوت کشوری قرار گرفته‌اند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان ادامه داد: مصوبه دیگر پروژه مطالعاتی طرح سازمان مجازی و مدیریت نیروهای ناکارآمد بود که در سال 95 تصویب شد. مصوبه بعد تدوین شاخص‌های اختصاصی پیشنهادی استان بود.

حاجتی تصریح کرد: در این جلسه تصویب شد که پس از تدوین شاخص‌های متناسب برای هر دستگاه در استان، برنامه‌های اقدام و عمل آن شاخص‌ها را تنظیم کنیم و بر اساس آن برنامه ها اعتبارات را اختصاص دهیم. ما سعی کردیم شورای توسعه راهبری مدیریت استان و شورای برنامه‌ریزی و توسعه را به هم نزدیک کنیم و شورای برنامه‌ریزی دنبال روی اولویت‌هایی باشد که شورای توسعه مدیریت برای بهبود شاخص‌ها تعیین می‌کند.

وی عنوان کرد: برنامه‌‌ی دیگری که در دستور کار شورا است این است که ما می‌خواهیم هر شاخصی که به شکلی بر رفاه عمومی مردم استان اثرگذار است را شناسایی و برنامه‌های خود را در این راستا تدوین کنیم تا شاهد حداقل مشکلات باشیم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان افزود: این موضوع را نیز به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی دخالت خواهیم داد و نمی‌خواهیم جزیره‌وار رفتار شود. تمام تلاش ما این است که این سه مورد را با هم تلفیق کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: