• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-5474-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران:

دلار در ایران همانند کودکی است که در تربیتش کم کاری شده است


رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تلاطم بازار ارز در ایران، ارز را به کودکی تشبیه کرد که ناپدری بالای سرش است و در تربیتش کم کاری شده است
.

عدنان موسی پور در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد:شرایط مناسبی برای رشد و نمو طبیعی این کودک نوپا در گذشته و چه در حال فراهم نبوده بنابراین متاثر از عوامل محیطی متلاطم و تعریف نشده اطرافش، یاغی و سرکش شده است.

وی افزود: این فرزند بد سرپرست با تربیت ناصحیحش، هر از گاهی با نمایش حرکات تند و نامرتبط، لزره بر اندام تمامی ارکان اقتصادی و غیر اقتصادی خانواده انداخته و پدر به ناچار جهت کاهش تلاطم ایجاد شده و حفظ سکان خانواده، سیلی محکمی نثار این فرزند ناخلف خود می کند. مصوبه اخیر هیات دولت همانند همان سیلی بود که اثرش کوتاه مدت است.
 
موسی پور تصریح کرد: برای کنترل حرکات تند و خطرناک این بچه این سیلی لازم و بجا بود اما آیا با این سیلی و این روش تربیتی این بچه درمان میشود؟ آیا سیلی درمانی روش مناسبی هست؟ آیا این روش تربیتی و کنترلی در این زمان و شرایط جامعه مفید خواهد بود؟ آیا این پدر می تواند همانند برخی پدران چند دولت قبل همواره کمربند بدست، به کنترل اعمال و رفتار فرزندش بپردازد؟

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر عنوان کرد: باید پذیرفت که دیگر روش های قدیمی و تکراری در بازار ارز کارساز نیست و باید تصمیم قاطعانه گرفته شود و مقدمه این تصمیم اعتراف به اشتباهات گذشته و فعلی است.

وی در خاتمه اضافه کرد: راه درمان این است که این فرزند باید با دوستان خوب معاشرت داشته باشد و شرایطی فراهم شود که انرژی و پتانسیل ارز در مسیر صحیح و طبیعی استفاده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: