• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-12814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

هشدار معاون شهرداری اهواز:

گسترش ساخت و سازهای غیرمجاز در غرب جاده اهواز – خرمشهر

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به گسترش حاشیه‌نشینی در برخی محلات حاشیه‌ای شهر گفت: در حال حاضر با توسعه ساخت و سازهای غیرمجاز در غرب جاده اهواز – خرمشهر مواجهیم که معضلات و مشکلات اجتماعی و بهداشتی را می‌تواند به دنبال داشته باشد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، علیرضا عالی‌پور در نشست شورای سلامت خوزستان که امروز (یکشنبه 26 فروردین‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: یک گروه دانش‌بنیان که در ایام نوروز به خوزستان سفر کرده بودند، مدعی هدایت سامانه‌های بارش‌زا از طریق ربایش به استان خوزستان هستند که البته این ادعای آنها به قبل از بارندگی اخیر باز می‌گردد. تقاضا داریم که شرایط لازم فراهم شود تا این ادعا به صورت علمی مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت تأیید بتوانیم با این گروه همکاری داشته باشیم.

وی با اشاره به گسترش حاشیه‌نشینی در برخی محلات حاشیه‌ای شهر بیان کرد: در حال حاضر با توسعه ساخت و سازهای غیرمجاز در غرب جاده اهواز – خرمشهر مواجهیم که معضلات و مشکلات اجتماعی و بهداشتی را می‌تواند به دنبال داشته باشد.

عالی‌پور ادامه داد: با این گسترش حاشیه‌نشینی دیگر نمی‌توان گفت یک شهر به استان اضافه می‌شود. بلکه اکنون با این گسترش ساخت و سازها، یک استان به اهواز در حال افزوده شدن است.

وی بیان کرد: خدمات‌دهی به این محلات و مناطق باعث افزایش شوق و اشتیاق برای توسعه این ساخت و سازها می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: