• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-7174-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز:

وضعیت شبکه برق اهواز عادی است/مشکلی برای هیچکدام از مناطق ایجاد نشده است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان این‌که در حال حاضر وضعیت شبکه برق در اهواز عادی است، گفت: امروز شاهد بارش باران در شهر اهواز هستیم اما این باران به شکلی نبوده است که شبکه برق اهواز را دچار مشکل کند.

حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص وضعیت شبکه برق با توجه به بارش باران در شهر اهواز، اظهار کرد: امروز شاهد بارش باران در شهر اهواز هستیم اما این باران به شکلی نبوده است که شبکه برق اهواز را دچار مشکل کند.

وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت شبکه برق در اهواز عادی است و خاموشی در مناطق اهواز نداریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: با توجه به این‌که بارش باران در اهواز آرام است و وزش باد چندانی را نیز شاهد نیستیم، شبکه در وضعیت عادی است و مشکلی برای برق هیچکدام از مناطق اهواز پیش نیامده است.

کریمی عنوان کرد: بعضا در مناطقی که درخت و شاخ و برگ آن‌ها در شبکه وارد می‌شود و با شبکه برخورد می‌کند، شاهد قطعی برق و مشکلاتی در شبکه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از نظر استاندارد کاشت درختان در اطراف و زیر شبکه برق ممنوع است و بر اساس استانداردهای جهانی فقط می‌توان در اطراف شبکه نسبت به کاشت بوته‌هایی با ارتفاع کم اقدام کرد تا در صورت وزش باد شدید و طوفان این شاخ و برگ‌ها با شبکه برخورد نکنند و باعث قطعی برق نشوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: