• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1773-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با دستور رییس‌جمهور؛

برنامه عملیاتی سرمایه‌گذاری خوزستان به سایر استان‌ها ابلاغ شد

با دستور رییس‌جمهور، برنامه عملیاتی توسعه و سرمایه گذاری خوزستان به عنوان یک الگو به سایر استان‌ها ابلاغ شد.
 
 به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در این خصوص گفت: این برنامه پس از ارائه به ریاست جمهوری مورد توجه وی قرار گرفت و بر اساس دستور دکتر روحانی بنا شد به عنوان الگویی برای توسعه در اختیار سایر استان ها قرار داده شود.
 
وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات صورت گرفته، برنامه عملیاتی توسعه و سرمایه گذاری استان خوزستان با هدف ایجاد شکوفایی اقتصادی در مناطق مختلف استان تدوین شد.
 
وی ادامه داد: پس از برگزاری جلسات متعدد با معاونت سرمایه گذاری خارجی وزارت اقتصاد و امور دارایی، تصمیم بر این شد که به صورت پایلوت مطالعه ای جامع در 70 نقطه از استان خوزستان انجام شود.
 
شریعتی افزود: با همکاری و تعامل سازنده و موثر میان معاونت سرمایه گذاری خارجی وزارت اقتصاد، شورای اقتصاد و سرمایه گذاران و با توجه به مکان‌یابی‌های انجام شده و همچنین شرایطی که مشاور، پیش‌بینی و پیشنهاد کرده است به دنبال اجرای این طرح هستیم.

استاندار خوزستان اظهار کرد: در این برنامه، سرمایه گذاری در هر حوزه بستگی به نظر و پیشنهاد مشاور و همچنین آمایش سرزمینی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به آثار و نتایج اجرایی شدن این طرح، ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن آن، تحول اقتصادی بزرگی در استان ایجاد شود و در نتیجه تولید ناخالص در استان و کشور افزایش پیدا کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: