• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-773-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

سفیر هلند در ایران: از برجام دفاع می‌کنیم

سفیر هلند در ایران گفت: در حال کار کردن روی دانش پساب‌ها هستیم و امیدواریم در این دو روز بتوانیم بررسی خوبی از شرایط در بحث شوری خاک، استفاده مجدد از پساب‌ها و زهاب‌ها داشته باشیم تا با استفاده از دانش خود به نتایج خوبی از این سفر برسیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، سوسانا ترستال در دیدار سفیر هلند و هیات همراه و سفیر ایران در هلند با استاندار خوزستان که امروز دوشنبه (۱۰ اردیهشت) در اهواز انجام شد، ضمن ابراز خرسندی از حضور در خوزستان در طول سفر خود، اظهار کرد: با توجه به در نظر گرفتن رابطه تجاری ۴۰۰ ساله، ما هم همچنان از برجام دفاع خواهیم کرد. سفارت هلند تنها سفارتی است که بخش کشاورزی در آن فعال است و بر این موضوع تسلط دارند.

وی افزود: دو موضوعی که در این سفر صحبت شد، بخش کشاورزی و آب بود که ارتباط ادامه پیدا خواهد کرد و بخش کشاورزی و آب از اولویت‌های هلند است. یک مثلث طلایی بین دولت،‌ بخش کسب و کار و موسسات تحقیقاتی وجود دارد که این ارتباط قوی، زمینه‌ساز پیشرفت در آینده است.

سفیر هلند در ایران ضمن ابراز آگاهی از چالش‌های مطرح شده از سوی استاندار خوزستان، عنوان کرد: این سومین سال است که در ایران هستم و آنچه که متوجه شده‌ام کمبود آب و کمبود بارش در ایران است.

ترستال ادامه داد: ما در حال کار کردن روی دانش پساب‌ها هستیم و امیدواریم در این دو روز بتوانیم بررسی خوبی از شرایط در بحث شوری خاک و استفاده مجدد از پساب‌ها و زهاب‌ها داشته باشیم تا با استفاده از دانش خود به نتایج خوبی از این سفر برسیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: