• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3780-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده اهواز:

تصویری مثبت از خوزستان به نمایش بگذاریم

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش کنیم تصویری مثبت از استان به نمایش بگذاریم زیرا در مقایسه با میزان رشدی که در این استان مشاهده می‌شود سیاه نمایی معنایی ندارد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، همایون یوسفی در نشست صمیمانه با اصحاب فرهنگ و هنر خوزستان تاکید کرد: باید با ایجاد همگرایی میان دستگاه‌های فرهنگی و هنرمندان به یک دیالوگ مشترک برسیم که بستر و زمینه آن فرهنگی و مستند بر دین، مذهب، تاریخ مشترک و وطن دوستی باشد.

وی با بیان این که یکی از راه‌های معرفی فرهنگ و هنر خوزستان ثبت مشاهیر و مفاخر این استان است خاطرنشان ساخت: شهید علی هاشمی، قیصر امین‌پور، بهمن علا‌الدین و... از جمله شخصیت‌های معاصر و برجسته‌ میهن ما هستند که متاسفانه کمتر از آنها یاد می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان هم ضمن ارایه گزارشی از عملکرد این اداره کل در سال ٩٦ ابراز امیدواری کرد: با همکاری فرزندان دلسوز استان بتوانیم در سال جدید دستاوردهای خوبی در حوزه فرهنگ و هنر رقم بزنیم و آن گونه که شایسته است نقشی در توسعه و رشد جامعه داشته باشیم.

محمد جوروند با اشاره به برگزاری موفق جشنواره‌های مختلف هنری و فرهنگی در استان خاطرنشان کرد: با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های نظارتی و اجرایی استان برنامه‌های متعددی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری به شکل مطلوب برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: