• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-11614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:

جای قانون تعیین سن مدیریتی در کشور خالی است

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اگر جریانات مختلف سیاسی در خوزستان اجازه دهند قطعا استاندار نیز بر لزوم استفاده از نیروی جوان تاکید خواهد داشت.

افشین حیدری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به لزوم واگذاری مدیریت‌ها به جوانان اظهار کرد: استاندار خوزستان به نیروی جوان اعتقاد دارد و اگر جریانات مختلف سیاسی در خوزستان اجازه دهند قطعا استفاده از نیروی جوان از سوی استاندار نیز مورد تاکید خواهد بود.

وی افزود: کاش نمایندگان در مجلس شورای اسلامی همانطور که روزی قانون خدمات کشوری را مصوب و شرایط مدیران پایه را تعیین کردند برای مدیران پایه در دستگاه‌ها سقف سنی نیز مصوب می‌کردند . جای قانونی برای تعیین سن مدیریتی در کشور خالی است و باید نمایندگان مجلس به این موضوع توجه کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به لزوم توجه به نقش جوانان در مدیریت اقتصاد کشور عنوان کرد: اگر قرار است اتفاقی در اقتصاد کشور رخ دهد توسط جوانان انجام می‌شود. 

حیدری با بیان اینکه کار اجرایی نیروی باانرژی و باخلاقیت می‌طلبد، گفت: وزیر ورزش و جوانان یک لایحه به هیات دولت آورده که بر مبنای آن هیچکس نمی‌تواند بیش از دو دوره رئیس فدراسیون باشد. همچنین  اعلام شده که سن مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان به زیر 45 سال خواهد رسید و مدیرانی که بالای 45 سال دارند تحت هر شرایطی باید جابه‌جا شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: