• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-4376-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر علوم:

هویت ایرانی از طریق توانمندی‌های دانشجویان خود را نشان می‌دهد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هویت ایرانی از طریق توانمندی‌های دانشجویان نسل جدید خود را نشان می‌دهد.

غلامرضا غفاری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد:  عرق و تلاش دانشجویان مسئولیت همه ما را سنگین‌تر می‌کند. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به این جوانان که آنچه در فکر و اندیشه خود دارند را به نمایش گذاشته‌اند کمک کنیم تا به مسیر خود ادامه دهند و بتوانند آنچه را باور دارند محقق کنند.

غفاری در خصوص نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی و نقش دانشگاه‌ها در این حوزه، تصریح کرد: کالای ایرانی به نوعی با هویت ایرانی در ارتباط است. این هویت باید آفریده شود و چیزی نیست که ذاتا وجود داشته باشد بلکه باید آن را کسب کرد. این هویت به نوعی از طریق توانمندی‌ها و مهارت‌هایی که نسل جدید دانشجویان به دست می‌آورند خود را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: دانشگاه و مجموعه نظام آموزش عالی کشور به ویژه دانشجویان در تحقق شعار سال و رسیدن به هویت ایرانی نقش اول را دارند. طبیعی است که مجموعه وزارت علوم حمایت‌های لازم را باید از دانشگاه‌ها انجام دهد. وزارت علوم حمایت‌های معنوی و مادی خود را از دانشگاه‌ها و دانشجویان ادامه می‌دهد تا به دستاوردهای بهتری دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: