• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-16014-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر اهواز:

حتما باید حادثه‌ای در رستوران‌های غیرمجاز اهواز رخ دهد تا متوجه اهمیت موضوع شویم؟

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به وجود رستوران‌های غیرمجاز در سطح شهر گفت: باید ببینیم چه تصمیماتی در خصوص رستوران های غیرمجاز گرفته شده است. حتما باید حادثه ای رخ دهد تا متوجه اهمیت این موضوع شویم؟

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، فتح الله حاجتی عضو شورای شهر اهواز، در سی و نهمین جلسه شورا که امروز (24 اردیبهشت ماه) برگزار شد، با اشاره به بازدید روز گذشته از پروژه احداث شهرک سلامت اهواز اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با سرعت بیشتری این پروژه بزرگ را به بهره برداری برسانیم.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر باید فرصت را غنیمت بشمارند و جهت کاهش مشکلات شهر تلاش کنند، تصریح کرد: باید جهت کاهش مشکلات پروژه مترو، سلامت، محیط زیست و ساماندهی دستفروشان مخصوصا در بازار جمعه کوت عبدالله و میدان ورودی اهواز به سمت زرگان تلاش شود. البته این کارها همکاری دستگاه های اجرایی را می طلبد.

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: باید شهردارهای مناطق اهواز و مدیران سازمان ها در صحن علنی شورا حاضر شوند و عملکرد خود را ارائه دهند و مدیرانی که ضعیف هستند کنار بروند.

حاجتی با اشاره به حادثه انفجار ساختمان مسکونی در منطقه پردیس اهواز و مصدوم شدن تعدادی از شهروندان و فوت یک نفر، بیان کرد: متاسفانه هیچ لایحه ای در خصوص کمک به کسانی که در حوادث شهری آسیب می بینند، وجود ندارد.

وی بیان کرد: یکی از کسانی که در این حادثه مصدوم و دچار 65 درصد سوختگی شده بود در بیمارستان گلستان با هزینه سنگین درمان بلاتکلیف بود.

عضو شورای شهر اهواز گفت: زمانی که ساختمانی دچار آتش سوزی می شود دیگر دفترچه بیمه یا شناسنامه ای وجود ندارد که فرد آسیب دیده در دست داشته باشد. فرماندار اهواز و استاندار خوزستان باید در این زمینه فکری کنند که اگر حادثه ای رخ دهد چه کسی باید هزینه درمان را پرداخت کند؟ بنابراین باید لایحه ای در این خصوص تدوین شود.

حاجتی با اشاره به وجود رستوران های غیرمجاز در سطح شهر گفت: باید ببینیم چه تصمیماتی در خصوص رستوران های غیرمجاز گرفته شده است. حتما باید حادثه ای رخ دهد تا متوجه اهمیت این موضوع شویم؟

وی با بیان اینکه شورای شهر اهواز باید نظارت بیشتری به مشکلات ساختمان ها داشته باشد، تصریح کرد: در حال حاضر ممکن است هر لحظه در مناطق منبع آب و کوی رمضان و در مسیر حصیرآباد کوه ریزش کند و تعداد زیادی کشته شوند که باید در این خصوص چاره ای اندیشیده شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: