• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-5276-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پیش‌بینی شرکت 35 هزار دانش‌آموز در برنامه‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش خوزستان

معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود 35 هزار دانش‌آموز در برنامه‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش استان در تابستان 97 شرکت کنند.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، مهدی رفیعی‌دهکردی با اشاره به اینکه ستاد اوقات فراغت در استان تشکیل شده است، اظهار کرد: جذب حداکثری دانش‌آموزان در کلاس‌های اوقات فراغت از برنامه‌های ستاد اوقات فراغت و پایگاه‌های تابستانه در خوزستان است.

وی با بیان اینکه اولویت پایگاه‌های اوقات فراغت جذب دانش‌آموزان مناطق محروم است، گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در این پایگاه‌ها در ساحت‌های عبادی، اخلاقی و تربیتی بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

رفیعی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های پایگاه‌های اوقات فراغت با محوریت حمایت از کالای ایرانی انجام می‌شود، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه و بازارچه‌های دانش‌آموزی از برنامه‌هایی است که در این پایگاه‌ها اجرا می‌شود.

معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه دانش‌آموزان در 52 رشته و 241 پایگاه اوقات فراغت در استان می‌توانند فعالیت کنند، افزود: کانون‌های فرهنگی تربیتی، کانون‌های فرهنگی اجتماعی محله، مدارس قرآن، کانون‌های ورزشی، پژوهش‌سراها و اردوگاه دائمی، بخشی از پایگاه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در استان خوزستان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: