• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2381-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

نصیری: نمی‌گذاریم روسای هیات‌های ورزشی فرصت‌سوزی کنند

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که تا پایان تیرماه مجامع انتخاب روسای چهار هیات استان برگزار خواهد شد، گفت: نمی‌گذاریم افرادی که به عنوان رییس هیات مشغول به فعالیت شوند، فرصت‌سوزی کنند، بلکه باید کار خود را مسوولانه، متعهدانه و با برنامه انجام دهند.

ابراهیم نصیری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص برگزاری مجامع انتخاب رییس هیات‌های دوچرخه‌سواری، کونگ‌فو، رزمی و تنیس‌روی‌میز که چندین ماه است با سرپرست اداره می‌‌شوند، اظهارکرد: کارهای لازم برای برگزاری این مجامع انجام شده است؛ نهم خردادماه مجمع انتخاب رییس هیات کونگ‌فو برگزار می‌شود و مجمع انتخاب رییس هیات‌های رزمی، دوچرخه‌سواری و تنیس‌روی‌میز نیز تا پایان تیرماه برگزار خواهد شد. در مدتی زمانی که این هیات‌ها به صورت سرپرستی اداره شده‌اند نیز نظارت لازم را داشته‌ایم و کار رها نشده است.

وی بیان کرد: ما به دنبال این هستیم فردی به عنوان رییس انتخاب شود که شناخت خوبی از ورزش و مشکلات آن داشته باشد و بتواند به پیشرفت و مطرح شدن هر چه بیشتر آن رشته در کشور کمک کند، نه این‌که با حضورش تنها یک صندلی را اشغال کند و در پایان دوره مدیریتش هیچ چیزی نصیب آن رشته نشده باشد.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که یک رییس هیات باید بتواند از حق استان دفاع کند، گفت: فردی که به عنوان رییس انتخاب می‌شود باید کارها را به خوبی پیش ببرد، ضمن این‌که بتوانند برای آن رشته اسپانسر هم پیدا کند تا ورزشکاران بدون دغدغه و با آسودگی خاطر به ورزش بپردازند و بتوانند با تلاش و کار بیشتر به عضویت تیم‌های ملی درآیند. ما نمی‌گذاریم افرادی که به عنوان رییس هیات مشغول به فعالیت شوند، فرصت‌سوزی کنند و به دنبال افراد کاربلد و مجرب هستیم.

وی تاکید کرد: روسای هیات‌ها باید کار خود را مسوولانه، متعهدانه و بابرنامه انجام دهند و اگر غیر از این باشد مورد دلخواه ما نیست و نمی‌توانیم حمایت لازم را از آن هیات داشته باشیم. در چند ماه گذشته نیز 11 رییس هیات با توجه به این‌که کارایی لازم را نداشتند، جابه‌جا شدند و ما در این زمینه با هیچ کسی تعارف نداریم زیرا بحث ورزش خوزستان مطرح است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: