• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2574-5
  • خبرنگار : 17009
  • منبع خبر : ----

تاکید شریعتی بر ارتقای رتبه خوزستان از نظر استاندارد جاده‌ای در کشور

استاندار خوزستان گفت: ان‌شاالله با اراده در کنار هم سطح استانداردهای راه استان به رتبه سوم کشوری برسد چرا که رتبه استان از نظر حمل مسافر اول، از نظر حمل کالا سوم و از لحاظ استاندارد راه ششم است و باید این فاصله را جبران کنیم و حداقل به رتبه سوم از نظر استاندارد جاده‌ای برسیم.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، غلامرضا شریعتی در نشست با پیمانکاران حوزه راه و شهرسازی که شامگاه گذشته در محل اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه داشتم خدمت شما باشم و از نزدیک در جریان دغدغه‌ها و مشکلات شما قرار بگیرم اگر چه کم و بیش از وضعیت هر کدام از پروژه‌ها مطلع هستم.

وی افزود: به شما پیمانکاران به عنوان یک سرمایه ملی و استانی نگاه می‌کنم چون شما منشا ایجاد اشتغال، عمران و آبادانی و ایجاد ارزش افزوده هستید و حمایت و صیانت از کار شما وظیفه ما است و نباید در برابر مشکلات شما بی توجه باشیم و باید پیمانکاری استان را در حوزه‌های مختلف تقویت کنیم.

شریعتی تصریح کرد: وظیفه ما است به تخصصی‌تر شدن و توانمندتر شدن شما کمک کنیم و خود پیمانکاران هم متقاضی مشارکت در کارهای بالادستی باشند چرا که خوزستان محل کارهای بزرگ است و کارهای آن هم باید از داخل استان انجام شود.

استاندار خوزستان عنوان کرد: بر اساس آمار صندوق توسعه ملی در طول دو سه سال اخیر خوزستان رتبه دوم در کشور از نظر جذب اعتبارات این صندوق را دارد و این موضوع نشاندهنده حجم زیاد کارهایی است که در استان در حال انجام است.

وی با قدردانی از تلاش‌های پیمانکاران در پیشبرد پروژه‌ها با وجود مشکلات تقدیر گفت: از این‌که با وجود همه مشکلات نگذاشتید کارها متوقف شود و از همتی که در این راه داشتید صمیمانه تشکر می‌کنم.

شریعتی اظهار کرد: در حوزه راه برنامه داریم علاوه بر اعتبارات روتین اعتبار مضاعف برای پروژه‌های در دست انجام بگیریم که این پروژه‌ها فعال تر شود. همچنین از اعتبارات استانی به همه پروژه‌ها حتی پروژه‌های ملی کمک خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: انشاالله با اراده در کنار هم سطح استانداردهای راه استان به رتبه سوم کشوری برسد چرا که رتبه استان از نظر حمل مسافر اول، از نظر حمل کالا سوم و از لحاظ استاندارد راه ششم است و باید این فاصله را جبران کنیم و حداقل به رتبه سوم از نظر استاندارد جاده‌ای برسیم.

استاندار خوزستان عنوان کرد: کارگروهی برای مشکلات تشکیل شود و نمایندگان پیمانکاران و مسئولان مربوطه در آن شرکت کنند تا مشکلات کاهش یابد و موارد سریع تر تعیین تکلیف شود.

شریعتی در پایان یادآور شد: تقویت شدن پیمانکاران را تقویت خود و استان می‌دانیم و به صورت جدی از این قشر حمایت می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: