• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-2276-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان:

نتایج امتحانات در نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امتحانات دانش‌آموزان متوسطه و پیش دانشگاهی تا 13 خردادماه به اتمام می‌رسد و نتایج امتحانات نیز در بازه زمانی 19 تا 24 خردادماه اعلام می‌شود.

جمشید کمایی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: امتحانات داخلی دانش‌آموزان مقطع متوسطه از 24 اردیبهشت‌ماه آغاز شده است. امتحانات اغلب دانش‌آموزان دوره اول متوسطه تا 13 خردادماه به اتمام می‌رسد و امتحانات دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه نیز تا 23 خردادماه به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری امتحانات نهایی از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین می‌شود، افزود: با توجه به اینکه امسال دیگر پایه سوم دبیرستان در مدارس وجود ندارد، امتحانات نهایی نیز در این پایه برگزار نمی‌شود. امتحانات نهایی دانش‌آموزان مقطع پیش دانشگاهی از ابتدای خردادماه آغاز شده‌اند و 9 خرداد نیز آخرین امتحان دانش‌آموزان این پایه است.

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان در خصوص زمان اعلام نتایج امتحانات، گفت: با توجه به اینکه بلافاصله پس از پایان امتحانات چند روز تعطیلی رسمی در پیش داریم، تلاش می‌شود نتایج امتحانات داخلی و نهایی در بازه زمانی 19 تا 24 خردادماه اعلام شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: