• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-5181-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

دبیر فدراسیون کونگ‌فو: اولویت ما کار فرهنگی است

دبیر فدراسیون کونگ‌فو خطاب به رییس جدید هیات خوزستان، گفت: در امورات فرهنگی پیشتاز باشید زیرا اگر فرهنگ نهادینه نباشد، کارها پیش نخواهد رفت و اولویت ما امورات فرهنگی هستند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، عزت‌الله ابراهیمی در مجمع انتخاب رییس هیات کونگ‌فو استان که امروز (چهارشنبه) در اهواز برگزار شد، با قدردانی از فرهادزاده، رییس سابق هیات کونگ‌فو استان، اظها کرد: توصیه‌ای به رییس جدید هیات خوزستان دارم و امیدوارم این چهار محور اصلی را در کارهای خود مدنظر قرار دهد؛ اول این‌که در امورات فرهنگی پیشتاز باشید زیرا اگر فرهنگ نهادینه نباشد، کارها پیش نخواهد رفت و اولویت ما امورات فرهنگی هستند.

وی ادامه داد: در بخش آموزشی نیز کار شود و آموزش شاکله کار ما محسوب می‌شود. اگر نتوانیم روی رده‌های سنی پایه و بخش دانش‌افزایی کار کنیم، قطعا نمی‌توانیم یک ورزش پایدار داشته باشیم. پس ورزش پایدار در گرو آموزش خوب است. مورد سوم این است که سرکشی به شهرستان‌ها نیز مدنظر قرار بگیرد.

دبیر فدراسیون کونگ‌فو خاطرنشان‌کرد: این رشته یک فدراسیون همگانی است و تلاش می‌کنیم تا در این راستا بتوانیم در یکی از مجامع رسمی بین‌المللی عضو شویم. صحبت‌هایی در این زمینه صورت گرفته است ولی مسیر طولانی است. حوزه همگانی خانواده‌ها را درگیر می‌کند و در نهایت بحث ورزش قهرمانی از آن استخراج می‌شود. پس به این حوزه نیز ورود و برنامه‌های‌تان را بروز کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: