• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-3576-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش خوزستان:

اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در نیمه دوم تیرماه

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در مجموع 12 هزار و 22 نفر به رقابت پرداختند، گفت: از این تعداد 539 نفر پذیرفته خواهند شد و نتایج آزمون نیز نیمه دوم تیرماه اعلام می‌شود.   

جمال حیدری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به برگزاری آزمون ورودی مدارس استعداهای درخشان در روز گذشته، 11 خردادماه، اظهار کرد: روز گذشته در مجموع 12 هزار و 22 نفر در استان در آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان به رقابت پرداختند که از این تعداد 539 نفر در این مدارس پذیرفته خواهند شد.

وی افزود: نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، نیمه دوم تیرماه اعلام می‌شود. اعلام نتایج و هرگونه اعتراض به آزمون تنها از طریق سایت www.azmoon.medu.ir انجام می‌شود.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: هم اکنون 16 مرکز استعداد درخشان در استان وجود دارد و چهار هزار و 607 دانش‌آموز نیز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند. داشتن معدل 19 و بالاتر در پایه هشتم و دارا بودن شرایط هدایت تحصیلی از شرایط پذیرش در این مدارس هستند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: