• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-873-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت اهواز:

امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین انقلاب جهانی قرن حاضر را بر پایه اسلام به پیروزی رساندند

امام جمعه موقت اهواز گفت: امام خمینی(ره) ملت ایران را در راستای آرمان‌های الهی خود یعنی عدالت طلبی، نفی استبداد و استکبار رهبری کرده و به سرمنزل مقصود رساندند.

آیت‌الله محسن حیدری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین انقلاب جهانی را در قرن حاضر بر پایه اسلام، قرآن، ولایت و اهل بیت رهبری کرده و به پیروزی رساند. علل اصلی پیروزی امام  خمینی(ره) به سه بعد اسلام، ملت ایران و شخصیت امام بر می‌گردد.

افزود: امام خمینی شخصیت جامعی داشتند. امام هم فقیه، فیلسوف، عارف و ادیب بود و هم سیاستمدار و رهبری مردمی و دارای اخلاقی متعالی و کم نظیر بودند. امام خمینی(ره) زمان شناس بودند و از بصیرت و معنویت بسیار بالایی برخوردار بودند. همه این ویژگی‌ها از شخصیت امام یک شخصیت کم نظیر ساختند.

امام جمعه موقت اهواز گفت: با توجه به زمینه‌هایی که در بین مردم از نظر باورهای دینی و علاقه به اهل بیت، ولایت فقیه و مرجعیت دینی وجود داشت امام خمینی توانستند ملت ایران را در راستای آرمان‌های الهی خود که همان عدالت طلبی، نفی استبداد و استکبار بود رهبری کرده و به سرمنزل مقصود برسانند.

حیدری افزود: امیدوارم همانطور که تا به حال انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) به سیر و تکامل خود ادامه داده است همچنان تا ظهور امام مهدی(عج) به حرکت به سمت آرمان‌های الهی خود دامه دهد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: