• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-973-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حسن‌زاده: باید با تمام توان در جنگ اقتصادی مبارزه کنیم

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به آغاز جنگ اقتصادی گفت: دنیاگرایی‌ها و اختلاس‌هایی که ما داریم به راحتی به دشمن سرویس‌دهی می‌کند؛ در این جنگ دشمن با تمام توان آمده و ما نیز باید با تمام توان مبارزه کنیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن حسن‌زاده در شورای اداری استان که امروز دوشنبه (4 تیر) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: دین اسلام قدرت اداره در تمام زمان‌ها و مکان‌ها را دارد و رسالت بسیار سنگین همه ما اثبات این نظریه است و مهمترین چالشی که مارا تهدید می‌کند، اثبات ناکارآمدی است. اما ابزارها و منابع برای اثبات کارآمدی بسیار زیاد است.

وی با بیان روایاتی از امیرالمؤمنین، گفت: تمام دستگاه‌ها، باید این مساله را مورد توجه قرار دهند و کارگذاران ما باید کسانی باشند که اهل صدق و راستی باشند.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اینکه در روز قیامت در خصوص مسوولیتی که بر عهده ما است سوال می‌شود، عنوان کرد: اوضاع امروز کشور ما حساس است. معاون اول رییس جمهور اعلام کرد که امروز دشمن یک جنگ اقتصادی را با ما آغاز کرده است که این گفته کاملا صحیح است.

حسن‌زاده ادامه داد: ما در خوزستان جنگ نظامی را بیشتر از تمام استان‌ها تجربه کردیم، جنگ نظامی با جنگ اقتصادی تفاوت و نقاط مشترک زیادی دارد و از نقاط مشترک این است که دشمن تمام توان خود را به کار می‌گیرد اما تفاوت این است که در جنگ اقتصادی دشمن خیلی راحت‌تر از داخل کشور برای خود یارگیری می‌کند.

وی گفت: دنیاگرایی‌ها و اختلاس‌هایی که ما داریم به راحتی به دشمن سرویس‌دهی می‌کند. در این جنگ دشمن با تمام توان آمده و ما باید با تمام توان مبارزه کنیم. امروز فضای مجازی یک نعمت است و چیزی نیست که بخواهیم از آن فرار و آن را محدود کنیم.

امام جمعه موقت اهواز افزود: ما در بحث اقتصادی اول باید بر خود تسلط داشته باشیم و سپس به تلاش شبانه‌روزی نیاز داریم، آنگاه یک مدیر لایق می‌شویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: