• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1780-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اسفندیار رنجبری در خانه ابدی خود آرام گرفت

مرحوم اسفندیار رنجبری، خواننده مطرح و به نام ایل بختیاری در استان خوزستان، روز گذشته تششیع و خاکسپاری شد. 

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مراسم خاکسپاری مرحوم رنجبری گفت: اگر انسان به خوبی و نیکی زندگی کند با نام نیک نیز از دنیا خواهد رفت. 

محمد جوروند اظهار کرد: بدون شک همه ما اگر خوب زندگی  کنیم زندگی نام نیک از خود بر جای خواهیم گذاشت. 

وی افزود: حضور افراد بی‌شماری که در مراسم این مرد بزرگ شرکت کرده‌اند گویای این است که مرحوم اسفندیار رنجبری انسانی شرافتمند و بزرگی بوده است. 

جوروند ادامه داد: درگذشت این بزرگمرد دو پیام مهم برای ما دارد؛ اول این که مرگ به همه ما بسیار نزدیک است و چه بسا هر کدام از ما می‌توانست جای این انسان شریف باشد و روزی همه ما از دنیا خواهیم رفت همان طور که رسول خدا از دنیا رفت و خداوند فرمود ای پیامبر توخواهی مرد و همه نیز خواهند مرد دوم این که اگر انسان به خوبی و نیکی زندگی کند با نام نیک نیز از دنیا خواهد رفت. 

او در پایان ضمن اعلام پیام تسلیت استاندار خوزستان به مناسبت درگذشت اسفندیار رنجبری خواننده مطرح خوزستانی از خداوند متعال صبر و شکیبایی برای خانواده وی و جامعه هنری استان مسئلت کرد. 

اسفندیار رنجبری، هنرمند و خواننده مشهور بختیاری، صبح روز شنبه (٢ تیر 97) به علت بیماری قلبی در یکی از بیمارستان‌های شهرکرد دار فانی را وداع گفت. 

این هنرمند و خواننده به نام خوزستانی که اصالتا از بختیاری‌های شهرستان اردل از توابع استان چهارمحال‌ و بختیاری بود در سال ١٣٣٢ به دنیا آمد و در سال ١٣٦٠ با اجرای ترانه‌های‌ "گویل بهاره" و "آهای گل" شهرت یافت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: