• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-776-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

جزییات برگزاری کنکور در دزفول/رقابت 6500 داوطلب در این شهرستان

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: حدود شش هزار و ۵۰۰ داوطلب در دزفول در کنکور امسال شرکت می‌کنند که آزمون حدود سه هزار نفر از این داوطلبان در دانشگاه جندی شاپور این شهرستان برگزار خواهد شد.

محمود نیک‌منش در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: آزمون سراسری سال ۹۷ پنج‌شنبه و جمعه، (هفتم و هشتم تیرماه) برگزار می‌شود. در مجموع در دزفول شش هزار و ۵۰۰ داوطلب در کنکور سراسری شرکت خواهند کرد که تا حدی نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است. از این تعداد حدود سه هزار داوطلب در دانشگاه صنعتی جندی شاپور و باقی داوطلبان در مدارس و دبیرستان‌های آموزش و پرورش به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: صبح روز پنج شنبه ۹۷۷ داوطلب در دو گروه آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در دانشگاه به رقابت خواهند پرداخت. عصر پنج‌شنبه نیز ۳۳۶ داوطلب گروه آزمایشی هنر برای شرکت در کنکور در دانشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

مدیر امور اداری دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول ادامه داد: صبح جمعه حدود یک هزار و ۱۰۰ داوطلب گروه آزمایشی علوم تجربی و عصر جمعه نیز ۵۱۰ داوطلب گروه آزمایشی زبان خارجه در دانشگاه به رقابت می‌پردازند.

نیک‌منش گفت: باجه رفع نقص نیز در دانشگاه از صبح امروز، سه‌شنبه فعال شده است و داوطلبان می‌توانند برای اصلاح ایراداتی که از طریق سایت سازمان سنجش قابل رفع نباشند، به این باجه مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: از داوطلبان می‌خواهیم به موقع در حوزه محل آزمون خود حضور پیدا کنند چراکه آزمون راس ساعت اعلام شده آغاز می‌شود. داوطلبان حتما کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشند و از آوردن وسایل اضافی خودداری کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: