• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1880-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انعقاد قرارداد صادرات صنایع دستی خوزستان با صربستان

 معاون صنایع دستی مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: 
با عقد قرارداد میان یک شرکت صنایع دستی در خوزستان و یک شرکت صربستانی از این پس محصولات صنایع دستی این استان در کشور صربستان عرضه خواهند شد. 
  
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان،  شکرالله قاسمی  در این‎باره اظهار داشت: با توجه به روی آوردن کشور صربستان به صنعت گردشگری و سفر خیل عظیم گردشگران در فصول مختلف سال به این کشور، اقداماتی به منظور معرفی محصولات صنایع دستی استان انجام شده است. 
  
 وی ادامه داد: در همین راستا طی روزهای گذشته میان شرکت صنایع دستی سوسا از خوزستان به مدیریت علی گیم و یک شرکت صربستانی قراردادی به منظور صادرات محصولات صنایع دستی و نیز ایجاد دفتر مشترک در بلگراد منعقد شد و بر مبنای آن قرار است ظرف دو تا سه ماه آینده اولین محموله محصولات جهت عرضه به کشور صربستان صادر شود. 
  
قاسمی  با بیان این ‎که شرکت سوسا هم‎اینک در حال فراهم کردن مقدمات کار برای ارسال محصولات است، افزود: براساس این قرارداد بنا است در آینده‎ای نزدیک و پس از ارزیابی بازار فروش محصولات در صربستان، تولید را نیز به این کشور منتقل کنیم و با اعزام مربی در رشته‎های مختلف صنایع دستی از استان، کار آموزش به صنعتگران صربستانی را نیز در دستور کار قرار دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: