• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5914-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

معاون درمان شبکه بهداشت و درمان رامهرمز خبر داد:

تعداد مسموم‌شدگان در رامهرمز به 116 نفر رسید / نمونه برداری از آب آشامیدنی روستاها

معاون درمان شبکه بهداشت و درمان رامهرمز از خدمات رسانی به ۱۱۶ نفر  در روستاهای بخش ابوالفارس این شهرستان در پی وقوع مسمومیت خبر داد.

دکتر محمود ابراهیمی در گفتگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: از روز گذشته (8 تیرماه) تا ظهر امروز ۱۱۰ نفر به دلیل مسمومیت به درمانگاه باوج بخش ابوالفارس رامهرمز مراجعه کرده اند. این تعداد شامل بیمارانی که اورژانس 115 به آنان رسیدگی کرده نیز می شود.

وی افزود: ۳۱ نفر از این تعداد به بیمارستان مادر رامهرمز انتقال یافتند که ۲۱ نفر در بخش اطفال و دو بزرگسال نیز در بخش داخلی بستری شده و بقیه مراجعه کنندگان به صورت سرپایی درمان شدند. چهار نفر از مراجعه کنندگان نیز به بیمارستان تخصصی کودکان ابوذر اهواز انتقال یافتند.

معاون درمان شبکه بهداشت و درمان رامهرمز تصریح کرد: ظهر امروز نیز شش نفر دیگر از اهالی سه روستای بخش ابوالفارس به بیمارستان مادر رامهرمز مراجعه کرده اند.

وی افزود: در حال حاضر همه مسموم شدگان وضعیت خوبی دارند اما برای بررسی علت این موضوع نمونه برداری از این بیماران انجام و به مرکز بهداشت ارسال شده است. همچنین از آب آشامیدنی این روستاها نمونه برداری شده است و احتمالا این حادثه به علت آلودگی آب رخ داده است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: