• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-7474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز:

افزایش بار شبکه برق در برخی مناطق اهواز/مردم صرفه جویی را جدی بگیرند


مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از مشترکین خانگی و تجاری تقاضا کرد موضوع صرفه جویی در مصرف را جدی بگیرند تا زمینه ناپایداری شبکه برق فراهم نشود.

حسن کریمی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به همکاری سازمانها، ادارات، ارگانها، نهادها و موسسات، بانکها و شرکتهای دولتی وابسته به دولت برای جبران کمبود برق ناشی از خشکسالی، در برخی مناطق شاهد آن هستیم به دلیل عدم رعایت الگوی مصرف برق توسط شهروندان، بار شبکه بالا رفته و زمینه آسیب به تجهیزات اعم از توزیع و فوق توزیع فراهم شده و شاهد بروز خساراتی بوده ایم.

وی افزود: از همه همشهریان اعم از مشترکین خانگی و تجاری تقاضا داریم موضوع مهم صرفه جویی در مصرف برق جدی گرفته شود تا زمینه ناپایداری شبکه برق فراهم نشود.

کریمی تصریح کرد: در صورت اینکه تکنسین های فنی این شرکت احساس کنند احتمال وقوع حادثه ناشی از بار مصرف بالا و عدم رعایت الگوی مصرف توسط بعضی از مشترکین در برخی مناطق ممکن است باعث تخریب تجهیزات منصوبه روی شبکه اعم از فشار ضعیف، متوسط و قوی شود، با انجام مانورهای عملیاتی پیشدستانه اقدام به کاهش بار شبکه و خاموشی غیرمترقبه بدون برنامه ریزی قبلی خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: