• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9814-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری اهواز خبر داد:

تعریف ۲۲ فرصت سرمایه‌گذاری در شهر اهواز برای ارائه به شرکت‌های خارجی

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اهواز از تعریف ۲۲ فرصت سرمایه‌گذاری جهت ارائه به نمایندگان شرکتهای خارجی به منظور سرمایه گذاری در شهر اهواز خبر داد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، امیر صفی خانی در اولین همایش بین المللی سرمایه‌گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری که امروز (۱۶ تیرماه) در اهواز برگزار شد، در خصوص حضور نمایندگان شرکتهایی از کشورهای مختلف در این همایش اظهار کرد: با هماهنگی شورای عالی استانها، نمایندگان شرکتهای مختلف مستقر در استانهای آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، قزوین و خراسان شمالی امروز در اهواز حضور دارند.

وی افزود: طی امروز و فردا میزبان نمایندگان شرکتهای مختلف از کشورهای ایتالیا، چین،قرقیزستان، یونان، آلمان و قطر هستیم.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز تصریح کرد: شرکتهایی که در این همایش حضور دارند می‌توانند در حوزه مترو و قطار شهری، راه آهن، شهربازی، پسماند، پارک آبی، شهر هوشمند و گردشگری فعالیت داشته داشته باشند و قرار است به صورت تعامل دوطرفه بسته های سرمایه گذاری تهیه شده به نمایندگان شرکتها ارائه شود. با ارائه بسته های سرمایه گذاری، فرصتهای مختلف سرمایه گذاری در حوزه های مختلف مدیریت شهری بررسی و پیوست اقتصادی آنها نیز تهیه می شود تا با ارائه این پروژه ها سرمایه گذاران جذب شوند.

صفی خانی ادامه دارد: مهمترین برد مدیریت شهری ارائه خدمت به شهروندان است و برد سرمایه‌گذاران باید سودی باشد که پیوست اقتصادی این پروژه‌ها برای آنها ایجاد می کند و باید بازگشت سرمایه مطلوبی داشته باشند بنابراین باید پروژه‌هایی که تعریف می شوند، متناسب با شرکت ها باشند.

وی با بیان اینکه ۲۲ فرصت سرمایه‌گذاری در این خصوص تعریف شده است، عنوان کرد: تله کابین، پارک شهربازی، مجتمعهای اداری و تجاری و حوزه مدیریت پسماند برخی از فرصتهای سرمایه گذاری تعریف شده جهت ارائه به نمایندگان شرکتهای خارجی به منظور جذب سرمایه گذاری در اهواز هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: