• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-2976-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

9 گروه جهادی از خوزستان به مردم آبادان و خرمشهر یاری رساندند

مسوول بسیج دانشجویی خوزستان گفت: پس از ایجاد بحران آب در آبادان و خرمشهر، 9 گروه جهادی از خوزستان به منظور یاری‌سانی به مردم در این مناطق مستقر شدند.

بهمن شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به مشکلات اخیر به وجود آمده در آبادان و خرمشهر و روستاهای تابعه، اظهار کرد: هنگامی که این شهرستان‌ها دچار مشکل آب شرب شدند، گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم این مناطق اعزام شدند.

وی افزود: برای این منظور ستاد دانشجویی آبادان و خرمشهر توسط بسیج دانشجویی استان تشکیل شد که برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای خدمت‌رسانی به مردم مشخص شد. بنابراین پیش از اینکه تاریخ اعزام گروه‌های جهادی برسد این گروه‌ها به صورت خود به خودی و یک روز پس از آغاز بحران آب در این شهرستان‌ها حاضر شدند.

مسوول بسیج دانشجویی خوزستان بیان کرد: گروه‌های جهادی برون استانی به این منظور از استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، ایلام، بوشهر و لرستان اعزام شدند. همچنین از خوزستان 9 گروه جهادی در قالب حدود 200 نفر در مناطق مستقر شدند و با جمع‌آوری کمک‌های مردمی نسبت به خرید آب معدنی و همچنین 40 مخزن آب اقدام کردند.

شهریاری در خصوص مهلت ثبت‌نام گروه‌های جهادی، عنوان کرد: ثبت‌نام متقاضیان برای شرکت در این گرو‌ه‌ها هم‌اکنون آغاز شده است و تا پیش از 15 شهریورماه ادامه دارد و اعزام گروه‌ها به مناطق محروم از شهریورماه آغاز می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: