• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-10574-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی خوزستان:

قیمت مرغ در بازار 7800 تومان و مناسب است

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در حال حاضر قیمت مرغ کشتار روز در بازار برای مصرف کننده حدود 7800 تومان و با توجه به وضعیت افزایش قیمت نهاده‌ها، قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان است.

مسعود احمدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، در خصوص آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مرغ در بازار قیمت مناسبی است و حتی در مقایسه با سال گذشته قیمت هر کیلوگرم مرغ درب کشتارگاه حدود 300 تومان ارزان‌تر است.

وی افزود: در حال حاضر قیمت جوجه افت بسیار زیادی داشته اما قیمت نهاده‌ها افزایش چشمگیر داشته است و با توجه به این قیمت مرغ در بازار شاید تنها کسی که متضرر شود، تولید کننده مرغ باشد.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: تولیدکننده‌های مرغ با توجه به این شرایط همچنان در حال تولید هستند و حتی اگر ضرری در این بین وجود داشته باشد، برای تولیدکننده است زیرا قیمت نهاده‌ها بسیار بالا رفته اما قیمت جوجه افت پیدا کرده است.

احمدی ادامه داد: در حال حاضر قیمت مرغ کشتار روز در بازار برای مصرف کننده حدود 7800 تومان و با توجه به شرایط افزایش قیمت نهاده‌ها، قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: