• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-10614-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد:

لزوم ارائه بسته‌های تشویقی به سرمایه‌گذاران برای ورود به شهر اهواز

عضو شورای شهر اهواز ارائه مشوق به سرمایه‌گذاران را راه حل تسهیل امور سرمایه‌گذاری دانست و گفت: خوزستان استان خاصی است و اقتصاد دولتی دارد بنابراین برای جذب سرمایه‌گذاران باید مشوق‌هایی وجود داشته باشد که نسبت به سایر استانها متفاوت باشند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، محمدهادی قنوات در دومین روز برگزاری نخستین همایش بین المللی سرمایه گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری که امروز (۱۷ تیرماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه همه ما بحث سرمایه‌گذاری و ورود سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی به اهواز است و بر همین اساس تمام تلاش ما این بود که سرمایه های خرد و درشت را در حوزه داخلی و خارجی جذب کنیم.

وی افزود: در این راستا کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکتها در دوره پنجم شورای شهر اهواز تشکیل شده و چند طرح در این کمیسیون در حال بررسی است تا امور سرمایه‌گذاری را تسهیل کنیم و سرمایه‌گذاران جذب شوند.

عضو شورای شهر اهواز ارائه مشوق به سرمایه‌گذاران را راه حل تسهیل امور سرمایه‌گذاری دانست و تصریح کرد: خوزستان استان خاصی است و اقتصاد دولتی دارد بنابراین برای جذب سرمایه‌گذاران باید مشوق‌هایی وجود داشته باشد که نسبت به سایر استانها متفاوت باشند.

قنوات عنوان کرد: بحث تعطیلی ها و گرمای هوا در خوزستان وجود دارد بنابراین باید بسته های تشویقی به سرمایه‌گذاران ارائه شود تا سرمایه‌گذاران به این شهر وارد شوند.

وی بیان کرد : طبق برنامه ششم توسعه، مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف کرده که فضای کسب و کار را بهبود بخشد و موانع را بردارد.

عضو شورای شهر اهواز قوانین مالیاتی، کار و بیمه را موانع قانونی برشمرد که موجب نگرانی سرمایه گذاران می شود و گفت: تمام تلاش اعضای شورا در شورای شهر این است که در حوزه اختیارات خودمان امور را برای سرمایه‌گذاران تسهیل کنیم. استاندار خوزستان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز باید قوانینی که مانع کسب و کار سرمایه‌گذاران هستند را برطرف کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: